Podrška
Napiši recenziju
Vesti
Povratne informacije
Biblioteka
Kompanije
Po gradu
Po rubrici
Recenzije
Po gradu
Po rubrici
Loading...
Novosibirsk
ОАО "Сиблитмаш"
ОАО Сиблитмаш
ОАО "Сиблитмаш"
5 recenzija
Na sve recenzije
Napiši recenziju
Recenzija o poslu: ОАО Сиблитмаш - Novosibirsk
Pouzdano
387
•
Novosibirsk
•
03.07.2016
Prevedi
Не советую лезть в эту шарагу-обещают зарплату одну (30-35 тыс), а на деле больше 18000-20000 попросту не выходит ни у кого и это у рабочих квалифицированных 4-6 разрядов, про молодняк я вообще молчу.
0
1
Kontaktirajte nas
info@antijob.net
Kontaktirajte nas
info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna
Patreon
Boosty
Pošalji kripto
Antijob merč
komentar
Napravite nalog ili se prijavite
da biste komentarisali