ОАО "Сиблитмаш"

ОАО "Сиблитмаш"

5 сын-пикирлер

Жумуш тууралуу сын-пикир: ОАО Сиблитмаш - Novosibirsk

Ишенимдүү 383Novosibirsk
Не советую лезть в эту шарагу-обещают зарплату одну (30-35 тыс), а на деле больше 18000-20000 попросту не выходит ни у кого и это у рабочих квалифицированных 4-6 разрядов, про молодняк я вообще молчу.
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн