1 reviews

87 09/10/2021 Moscow

Registration number:12

Принизливе ставлення в компанії MEV. Мав дуже негативний досвід з компанією MEV. Прийшов на співбесіду думаючи що буде повноцінне інтерв’ю із технічними спеціалістами. Натомість співбесіду проводила одна дівчина айчер. Хочу сказати що дівчина справила негативне враження про себе і компанію. Незнання англійської і хамство в бесіді говорили все про себе. Вона навіть не хотіла мене слухати і дивилася в монітор так як ніби мене немає. Щось буркнула неясне по англійськи типу ‘свіч інгліш, та бук’. Мене це дуже здивувало адже компанія себе позицинує як англомовна. Перепитав що вона має на увазі і почав говорити. Те що вона не звертала на мене увагу і гортала щось в ноутбуці це пів біди. А те що після моїх старань в англійській перепитала чи все ти закінчив і повела на вихід зі словами ми передзвонимо. Дзвінка так і не було. Ні тобі співбесіди з технічними спеціалістами ні тобі добре слово. Суха бесіда із нотками призирства. Дівчина в фейсбуку на фото була інша якась підтягнута а та інша прийшла. Видно фейкові акаунти мають вразі якщо напишуть. Крім того після співбесіди з ними мені почали всюди відмовляти а співбесіді. Чи вони співпрацюють з іншими компаніями і та дівчина мені понаписувала якигось базах я не знаю.

Contact us info@antijob.net

No comments