Програма енергозбереження

Програма енергозбереження

2 recenzija

Recenzija o poslu: Сумнівна програма енергозбереження - Lviv

Pouzdano 342Lviv
Всім привіт! Сьогодні була на співбесіді, враження не дуже хороше. Я приходжу, мене зустрічає дівчина, і дає на заповнення анкету, заповнивши її, мене попросили зачекати. Чекала 30 хв, причому у нікого на співбесіді не було, тобто просто тягнули час. Розпитала більш детальніше, трохи не те, чого хотілось. Враження про колектив - не знаю, бачив лише 2 людей, нічого сказати не можу.
0
0


Kontaktirajte nas info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna

komentar

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali