வேலை பற்றிய மதிப்பாய்வு: Сумнівна програма енергозбереження - Lviv

நம்பகமான 339Lviv
Всім привіт! Сьогодні була на співбесіді, враження не дуже хороше. Я приходжу, мене зустрічає дівчина, і дає на заповнення анкету, заповнивши її, мене попросили зачекати. Чекала 30 хв, причому у нікого на співбесіді не було, тобто просто тягнули час. Розпитала більш детальніше, трохи не те, чого хотілось. Враження про колектив - не знаю, бачив лише 2 людей, нічого сказати не можу.
0
0


எங்களைத் தொடர்புகொள்ளவும் info@antijob.net
உங்கள் ஆதரவு எங்களுக்கு மிகவும் முக்கியமானது