Програма енергозбереження

Програма енергозбереження

2 сын-пикирлер

Жумуш тууралуу сын-пикир: Сумнівна програма енергозбереження - Lviv

Ишенимдүү 341Lviv
Всім привіт! Сьогодні була на співбесіді, враження не дуже хороше. Я приходжу, мене зустрічає дівчина, і дає на заповнення анкету, заповнивши її, мене попросили зачекати. Чекала 30 хв, причому у нікого на співбесіді не було, тобто просто тягнули час. Розпитала більш детальніше, трохи не те, чого хотілось. Враження про колектив - не знаю, бачив лише 2 людей, нічого сказати не можу.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн