Програма енергозбереження

Програма енергозбереження

2 recenzija

Review about Програма енергозбереження - Lviv

Pouzdano 395Lviv
Працював там менеджером. На співбесіді красиво все розповідають: активно розвиваються, всіх вчасно обслуговують і т.д. Пропрацював там приблизно 2 місяці. Більшість клієнтів скаржаться на затримку, багато працівників не є постійними, директор то приїжджає то від"їжджає. Відповідальності ніякої.
0
0


Kontaktirajte nas info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna

komentar

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali