Програма енергозбереження

Програма енергозбереження

2 მიმოხილვა

Review about Програма енергозбереження - Lviv

სანდო 392Lviv
Працював там менеджером. На співбесіді красиво все розповідають: активно розвиваються, всіх вчасно обслуговують і т.д. Пропрацював там приблизно 2 місяці. Більшість клієнтів скаржаться на затримку, багато працівників не є постійними, директор то приїжджає то від"їжджає. Відповідальності ніякої.
0
0


დაგვიკავშირდით info@antijob.net
თქვენი მხარდაჭერა ძალიან მნიშვნელოვანია ჩვენთვის

კომენტარი

შექმენით ანგარიში ან შედით რომ დააკომენტაროთ