Програма енергозбереження

Програма енергозбереження

2 сын-пикирлер

Review about Програма енергозбереження - Lviv

Ишенимдүү 391Lviv
Працював там менеджером. На співбесіді красиво все розповідають: активно розвиваються, всіх вчасно обслуговують і т.д. Пропрацював там приблизно 2 місяці. Більшість клієнтів скаржаться на затримку, багато працівників не є постійними, директор то приїжджає то від"їжджає. Відповідальності ніякої.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн