Дент сервис

Дент сервис

1 recenzija

Review about Дент сервис - Barnaul

Anonimno 456Barnaul
Не рекомендуем тут работать. Начальник обманывает с зарплатой. Может повышать голос и поднимать руку. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!@@!@!@!!@@!!@@@@@@!!@@!!!!@@@@!@@@@@@@@@!@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0


Kontaktirajte nas info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna

komentar

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali