Review about Дент сервис - Barnaul

Анонимдүү 453Barnaul
Не рекомендуем тут работать. Начальник обманывает с зарплатой. Может повышать голос и поднимать руку. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!@@!@!@!!@@!!@@@@@@!!@@!!!!@@@@!@@@@@@@@@!@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн