Review about геостарт - Novosibirsk

Анонимдүү 567Novosibirsk
Обходите эту стрёмную контору стороной,а если зашли плюньте директору на лысину!!!Постоянно обманывают с зарплатой,а если увольняешься про неё вообще можешь забыть.Директор Опанас,вообще неадекватный человек(истеричка)
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн