PrevediДНОAnonimnoПовністю погоджуюся з усіма відгуками! Що було найскладніше: Навантаження: задач ставало тільки більше, ніж може “вивезти” команда, особливо одна людина! При цьому штат не розширюють, а очікування -...Prikaži ceo
PrevediНіколи не йдіть сюдиAnonimnoУ цій конторі нормальним людям нічого робити, з вас вижмуть останнє є, і коли ви прийдете за допомогою чи з конструктивом витурять аж бігом. Більшість керівників некомпетентні, дуже багато тих хто про...Prikaži ceo
PrevediКраїна має знати своїх "героїв"AnonimnoКомпанія активно "видаляє" усі відгуки про себе, навіть заплатили грошей порталу vnutri.org, щоб той видалив сторінку з відгуками. Ні за що не йдіть у це болото, з 18го року кожень рік ставало все гір...Prikaži ceo