КоторууДНОАнонимдүүПовністю погоджуюся з усіма відгуками! Що було найскладніше: Навантаження: задач ставало тільки більше, ніж може “вивезти” команда, особливо одна людина! При цьому штат не розширюють, а очікування -...Толук көрсөтүү
КоторууНіколи не йдіть сюдиАнонимдүүУ цій конторі нормальним людям нічого робити, з вас вижмуть останнє є, і коли ви прийдете за допомогою чи з конструктивом витурять аж бігом. Більшість керівників некомпетентні, дуже багато тих хто про...Толук көрсөтүү
КоторууКраїна має знати своїх "героїв"АнонимдүүКомпанія активно "видаляє" усі відгуки про себе, навіть заплатили грошей порталу vnutri.org, щоб той видалив сторінку з відгуками. Ні за що не йдіть у це болото, з 18го року кожень рік ставало все гір...Толук көрсөтүү