Стоматологія Драганчука

Стоматологія Драганчука

1 recenzija

Review about Стоматологія Драганчука - Lviv

Pouzdano 501Lviv
Ця клініка позиціонує себе як "сімя", але відношення директора до персоналу зовсім не сімейне. Конфлікти спричинює сам, щодня, нічим не задоволений, постійно на повишених тонах розмовляє і з особистими приниженнями. Після 7 годин роботи відчуваєш себе нездарою і неробою. У директора комплекс неповноцінності, який самостверджує через приниження працівників. Через 10 хвилин його настрій міняється і він може лізти обнімати вас. Не рекомендую туди суватись. По зарплаті - платить без затримок і без обману але воно того не варте. Шкода непоганих дівчат, які там залишились, колектив хороший і привітний, а шеф - до болі негативна егоїстична просто противна персона.
0
0


Kontaktirajte nas info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna

komentar

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali