Review about Стоматологія Драганчука - Lviv

நம்பகமான 500Lviv
Ця клініка позиціонує себе як "сімя", але відношення директора до персоналу зовсім не сімейне. Конфлікти спричинює сам, щодня, нічим не задоволений, постійно на повишених тонах розмовляє і з особистими приниженнями. Після 7 годин роботи відчуваєш себе нездарою і неробою. У директора комплекс неповноцінності, який самостверджує через приниження працівників. Через 10 хвилин його настрій міняється і він може лізти обнімати вас. Не рекомендую туди суватись. По зарплаті - платить без затримок і без обману але воно того не варте. Шкода непоганих дівчат, які там залишились, колектив хороший і привітний, а шеф - до болі негативна егоїстична просто противна персона.
0
0


எங்களைத் தொடர்புகொள்ளவும் info@antijob.net
உங்கள் ஆதரவு எங்களுக்கு மிகவும் முக்கியமானது