М-сервіс

М-сервіс

1 recenzija

Review about М-сервіс - Lviv

Pouzdano 371Lviv
М-сервіс
Всім привіт,хочу написати про так звану фірму М-Сервіс(АВК) була на співбесіди,такої співбесіди ще не мала в своєму житті ,мені скажу Вам добряче так нахамили,регіональний менеджер ЄВген Матієшин взагалі не знає, що таке повага,і толерантність ,взагалі не розумію ,як така людина може працювати на такій посаді ,сепервайзер Уляна по -телефону говорить одне,на співбесіді зовсім інше.Не раджу туди йти!!!!!!Дуже розчарована,адже я так люблю АВК,не думала ,що там працюють такі не виховані люди))
0
1


Kontaktirajte nas info@antijob.net
Vaša podrška nam je veoma važna

komentar

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali