Review about М-сервіс - Lviv

Ишенимдүү 367Lviv
М-сервіс
Всім привіт,хочу написати про так звану фірму М-Сервіс(АВК) була на співбесіди,такої співбесіди ще не мала в своєму житті ,мені скажу Вам добряче так нахамили,регіональний менеджер ЄВген Матієшин взагалі не знає, що таке повага,і толерантність ,взагалі не розумію ,як така людина може працювати на такій посаді ,сепервайзер Уляна по -телефону говорить одне,на співбесіді зовсім інше.Не раджу туди йти!!!!!!Дуже розчарована,адже я так люблю АВК,не думала ,що там працюють такі не виховані люди))
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн