ООО "ВЫБОР СИБИРИ"

ООО "ВЫБОР СИБИРИ"

2 сын-пикирлер

Review about ООО "ВЫБОР СИБИРИ" - Barnaul

Ишенимдүү 363Barnaul
Не хорошая компания,устраиваться туда не советую.Рабочих кидают на зарплату при увольнении не рассчитали.Условий для рабочих нет никаких,душа нет в туалет лучше не ходить в свинарнике раз 100 чище!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн