комитет по образованию

комитет по образованию

1 сын-пикир

Жумуш тууралуу сын-пикир: Комитет по образованию - Barnaul

Ишенимдүү 439Barnaul
Та ещё конторка... увольняют за всякую фигню! У них явно поставлено на конвейер держать всех 3 месяца (испытательный срок), а затем увольнять. При том что зарплата мизер. Устраиваться туда крайне не советую.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн