Review about Зэст Экспресс - St Petersburg

Анонимдүү 479St Petersburg
Отработав полтора месяца на износ получил за работу(месяц) вместо 14000 всего 7738р контора Московская и не связывайтесь. В предверии нОВОГО ГОДА ТАКОЕ КИДАЛОВО Я ПРСТО ЕЩЁ И В СУД ПОДАМ. нЕГОДЯИ.
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн