Завод электросигнал

Завод электросигнал

1 сын-пикир

Review about Завод электросигнал - Novosibirsk

Ишенимдүү 756Novosibirsk
Не идите на этот завод проходите мимо зарплату задержуют и еще говорят что бы не куда не жаловались как быть кто может подсказать...
0
2


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн