Яхт клуб Два капитана

Яхт клуб Два капитана

1 сын-пикир

Жумуш тууралуу сын-пикир: Яхт клуб ДВА КАПИТАНА - Kimry

Ишенимдүү 762Kimry
Отработал несколько смен. Ушел за директора достал придирками. Сергей Алексеич заплатили меньше чем договор был. Некому ни советую текучка страшная работают бедолаги которым податся некуда. Обязанностей много и ответственность. Платят гроши. Орет и все вопросы так решает.
0
4


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн