Жумуш тууралуу сын-пикир: Санги-Стиль Краснодар - Krasnodar

Анонимдүү 725Krasnodar
Санги стиль - гнилая фирма. Обещают одно, а получаешь другое, зрплата маленькая, работаешь по 12 - 14 часов. Постояные штрафы и вычеты из зарплаты. Советую обходить это место стороной. Берегите свои нервы и время!
0
7


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн