Жумуш тууралуу сын-пикир: ООО ЕВРАПЛАСТ - Barnaul

Анонимдүү 234Barnaul
Никогда не устраивайтесь в эту контору. Кидают всех. Только обещают стабильный доход. А на деле кидалово. Директора Казаковой постоянно нет. Телефон не берет. Денег на зп постоянно нет. Работают по принципу бесплатной рабочей силы. В общем Попова 7 обходите стороной
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн