ООО Автодоцентр, ООО АВТОДОРЦЕНТР, ООО Автодорцентр-плюс

ООО Автодоцентр, ООО АВТОДОРЦЕНТР, ООО Автодорцентр-плюс

1 сын-пикир

Review about ООО Автодоцентр, ООО АВТОДОРЦЕНТР, ООО Автодорцентр-плюс - Moscow

Анонимдүү 436Moscow
90% коллектива просто супер, Обещали не плохую зарплату, НО компания практически банкрот, людям не платят зарплату по ПОЛ ГОДА. Постоянная текучка работников из-за невыплат ЗП.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн