Неолаб

Неолаб

2 reviews

62 05/25/2023 Irpin

Як колишній співробітник не можу рекомендувати роботу в компанії “Неолаб”. Численні, а останнім часом просто неймовірно часті ситуації, коли вам не виплачують всю зарплату або її частину з причин, у яких ви зовсім не винні - то фінансовий відділ рахує амортизацію, то фінансовий відділ ще не вивчив звіти. А ви тим ділом чекатимете свої гроші. Правила виплати грошей також можуть змінитися 2 рази на місяць, при цьому вам у кращому разі кинуть листа на пошту про зміни, але можуть і забути. Планів продажів це стосується також, вони можуть бути поставлені в середині місяця. Загалом колектив видно, що намагається працювати, але фінансовий відділ постійно помиляється, штрафує, вигадує нові системи обдурити і не виплатити, або хоча б затримати частину вашої зарплати. При цьому ви навряд чи виконуватимете лише свої завдання, тому що керівництво дуже любить об’єднувати і з’єднувати в одне ціле купу відділів, при цьому намагаючись заплатити якнайменше. Конкретних відповідей або інструментів для роботи при цьому ви не отримаєте ні від кого, тому що всі завжди дуже зайняті і тільки наприкінці місяця може виявитися, що від вас очікували виконання якихось завдань про які вам забули сказати. Отже, кожен вирішує для себе, але я дуже щаслива, що мені нарешті не треба щомісяця боротися за свою зарплату і не я нарешті пишу тисячі звітів про кожен свій крок.

Contact us info@antijob.net

No comments