ENIXAN Entertainment

ENIXAN Entertainment

2 reviews

Стажування

109 09/11/2022 Kyiv

Нажаль, нічого позитивного про цю компанію сказати не можу. Найголовніші висновки я зробив для себе: 1. Якщо ти не шило в одному місці, шансів в тебе затриматись нема. Ніхто нічого не пояснює, не поглиблює у процеси. Мені навіть довелось витягувати інфо хто за що відповідальний в компанії. 2. Ти повинен бути екстрасенсом, щоб здогадатись чого від тебе очикують насправді. 3. Корпоративна культура тут теж залишає очікувати кращого. Не знаю, чи реагує керівництво на негативні відгуки про компанію на інтернет просторі і чи намагаються щось змінити? Але, мені здається, що в цьому випадку саме керівництво дозволяє собі не коректне відношення до своїх підлеглих, яке потім переймають інші. Наприклад, людина, яка давала фідбек моїй роботі, особисто ніяк не приймала участь у співпраці зі мною, не ставила мені задачі, але дуже високомірно дала мені зрозуміти, що я далеко не те, чого вони очікували, хоча це можна було дізнатись ще на співбесіді які якраз для цього і існують. Але, на співбесіді тої людини не було, що дивно, якщо саме вона приймає рішення наскільки їм підходить співробітник. Ця людина поводила себе так у діалогах, щоб я постійно відчував її значну перевагу, ніби я школярик початківець, а навпроти мене — професор із великим стажем. І це при тому, що за стажування не заплатили ні копійки, а поводили себе так, наче на тебе витратили всі сили і гроші. Все це дуже не професійно і дає зрозуміти, що люди тут не мають цінності.

Contact us info@antijob.net

No comments