ПП УНІВЕРСАЛ Л

Львов  |

ПП Універсал Л. продаж торгових марок Domestos, Rexona, чай Lipton. І це продається одною особою на районі. Хімія+продукти харчування. Ні в якому разі не варто йти працювати на цю компанію! 1) робота не офіційна, тобто зарплати можна не одержати, 2) на співбесіді обіцяють достойну заробітну плату, а саме 13000 грн, коли починаєш працювати, то тільки нараховують 8000 і то через 2 місяці, Плани нереальні, і не виконує ніхто з команди. Роздруківку по нарахуванні зарплати добитись неможливо, постійні відговорки. Плюс до всього, є щомісячне стягненням 3% у незрозумілий фонд просроченого товару. А коли доводиться клієнту міняти протерміновку видають товар якого термін практично виходить. Плинність кадрів дуже висока.

ПП УНІВЕРСАЛ Л

Адрес: Украина Львов