Жумуш тууралуу сын-пикир: зао метробор - St Petersburg

Ишенимдүү 371St Petersburg
Должны всем. Не выплачивают зарплату. Кидают постоянно. Хотите быть обманутым тогда вам в эту загибающуюсч шарашку. Огромные задложенности, текучка кадров безумная, отношение как к рабам, рабоиа на отшибе СПб, куда даже маршрутки не ездят, столовая кошмар
0
2


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн