Жумуш тууралуу сын-пикир: ООО "Икат-плюс" - Ulan-Ude

Ишенимдүү 292Ulan-Ude
Организация бессовестно обманывает людей по заработной плате, при увольнении не выплачивает задолженность (которая в среднем 3-4 месяца). Уволиться невозможно, заявления не регистрируются секретарем. Позор!
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн