Магнит (АО «Тандер»)

Магнит (АО «Тандер»)

635 сын-пикирлер

Жумуш тууралуу сын-пикир: магнит - Krasnodar

Ишенимдүү 547Krasnodar
Хотел устроиться но почитал отзывы, о переработках, о не выплатах зарплат, о не соблюдении трудового кодекса со стороны работодателя, о том что на предприятии БАРДАК! Мне как "покупателю" очень неприятно посещать магазины компании Тандер.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн