Жумуш тууралуу сын-пикир: Еврофлекс - Voronezh

Ишенимдүү 485Voronezh
Здрасте! Обходите еврофлекс. Никакие им сотрудники не нужны, просто отдел кадров и "псевдоруководители" считай блатные особи, им нужно создавать видимость работы в общем. Помойная организация!
0
6


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн