Жумуш тууралуу сын-пикир: Чоп А-ГАРД - Moscow

Ишенимдүү 499Moscow
Чоп А-ГАРД. Мошенники 100%. Работа без трудовой, постоянная задержка зарплаты (минимум неделя), грубость и штрафы со стороны начальства. После увольнения ждешь зарплату 2-3 месяца. Чоп меня уволил в конце января, до сих пор не выдадут зарплату за январь. Обходите этих мошенников стороной.
0
1


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн