КоторууDiasИшенимдүүІтак, зразу скажу: якщо захочете піти навіть на співбесіду - не йдіть! Ставлення власниці до робітників як до гімна. Клієнтів немає. Адміністратори саме найбільше страждають. Нервовий зрив гарантовани...Толук көрсөтүү
КоторууdiasИшенимдүүЗвільняє через місяць усіх, нас прийшло три нових і рівно за місяць усіх звільнила, нічого не заплатила ніби за стажировку не платить. І взагалі Ірина директор противна людина. Не тратьте свій час. Ку...Толук көрсөтүү
КоторууDiasИшенимдүүВ этом салоне увольняют через месяц, не выплатив ЗП. При этом говорят, что ты просто там стажировался, хотя сумма ЗП оговаривалась еще на собеседовании и про стажировки речи не шло. А главное - потом ...Толук көрсөтүү