Жумуш тууралуу сын-пикир: ЧОО Аракс - Khabarovsk

Ишенимдүү 235Khabarovsk
Позор этому чоо аракс особенно григорьеву, не дают договор и обмонули по зарплате аж на десять тысяч. Народ не ходите работать в этот чоо аракс. Пишу куколю и григорьеву за договор они оба молчат и даже заблокировали в вацсапе вот уроды, прячаться как девочки.
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн