Жумуш тууралуу сын-пикир: "Garden" отель "Турист" Мадиков Юрий Сергеевич - Cheboksary

Ишенимдүү 437Cheboksary
Мадиков Юрий Сергеевич всех на бабки кидает, не работайте у него, тока зря время потратите!!!! И сын такой же, кидает всех... Мадиков он нормально общаться не умеет с людьми, тока кричать на них, умеет. Когда доходит 25 число, аванс не видать, скажет: "Ты не заработал аванс".
0
0


Биз менен байланыш info@antijob.net
Сиздин колдооңуз биз үчүн абдан маанилүү

комментарий

Аккаунт түзүү же кирүү комментарий жазуу үчүн