1 отзыв о работодателе

164 23 мая 2018 Киев

ИНН организации:-121232

Якщо Ви десь в оголошеннях побачили цей номер +380687075659 ы вайбер +48609503305, це "мошенники". Він Максим, у facebook Maxim Guzenko, (max@timberworks. Pl), пропонує людям працю за кордоном, не вірте цій "людині", це брехня, вас кинуть і не зустрінуть, і ви не підійдете роботодавцю. Заохочує людей, такий привітний, допомагає мол просто так. Заливає гарно. А коли ви приїдете в іншу країну, і тут ви все зрозумієте, але вже буде піздно. Він ще і в офіс відправляє, там все добре каже буде. Ви їдете, а там ви не підходите, хоча вам обіцяли, що ви підходите роботодавцю. Будьте обережні! Ссилки на його пропозицій: https: //www. Eurabota. Ua/job/451166/vigotovlennya-buketiv-iz-zheleynih-cukerok-na-konditerskiy-fabrici-at timberworks#apply http: //www. Yagotincity. Com. Ua/board/rabota_i_trudoustrojstvo/rabota_za_granicej/sbor_klubniki_polsha/194-1-0-1037#comments .

Пишите нам на info@antijob.net
Нам очень важна ваша поддержка
Стать патроном Отправить деньги
Нет Комментариeв
Создайте или войдите в аккаунт, чтобы комментрировать