Review about Horespro - Lviv

அநாமதேய 471Lviv
Відношення до персоналу жахливе. Обіцяють офіційне працевлаштування після 3-ох місячного випробувального терміну, після пропонують працювати по договору, але аж ніяк не на трудову книжку. зп виплачують як собі хочуть, не таку як обіцяють при співбесіді якщо хочете працювати днями і ночами і отримувати за це копійки, то робота саме для вас хто шукає надійну роботу- ігноруйте їхні пропозиції.
0
0


எங்களைத் தொடர்புகொள்ளவும் info@antijob.net
உங்கள் ஆதரவு எங்களுக்கு மிகவும் முக்கியமானது