кредитна спілка Львівська

кредитна спілка Львівська

Кредитна спілка "Львівська"

290 07/25/2014 Киев

Я пропрацювала у цій фінансовій установі понад рік часу на посаді бухгалтера. Коли я вирішила звільнитись, останній місяць роботи мені так і не оплатили, причому з/п становить близтко 2000 грн (без оподаткування). Голова правління постійно набирає кадрів. Якщо працівника і не потрібно, то вона стажує їх безкоштовно 2 тижні, даючи їм рутинну роботу (а НЕ навчає), а потім виявляється, що їй працівник такий не підходить. Шукає студентів, які не мають досвіду роботи, “запудрює мозок” перспективами (яких нема), з/п нараховується з премією (близька 700 грн), яка ніколи не виплачується у договореному обсязі, через низку нібито помилок в роботі. Керівник установи не компетентний, спочатку вимагає одне, потім інше,а потім виясняється, що і нічого не потрібно було. Для прикладу: вимагає ініціативності у розробці відомостей, а потім перекручує все на, те що працівники роблять все що їм вздумається. Головний бухгалтер в організації не знає законодавства, вимог і т. п., так як і керівник. Коли в результаті в тебе виникає питання ти сам повинен його вирішити (бо ніхто нічого незнає), відповідальність твоя і вразі чого тебе штрафують. Корпоративна політика відсутня, (працівники самі придбали в установу електрочайник), умови праці жалюгідні (постійно бракує канцтоварів). НІКОМУ не раджу влаштовуватись на таку роботу, все спочатку дуже мило, а потім перетворюється в чорт знає що, і щей важко звільнитись (я звільнялась 1,5 міс).