CENO browser
CENO-браузер откроет доступ ко всем сайтам и не посадит ваш телефон.

305 06/18/2018 Ивано-Франковск

Час від часу в Івано-Франківську можна зустріти оголошення від якоби роботодавця веб-студії (також вони себе часто рекламують в OLX), який чи яка пропонує навчання в сфері веб-дизайну з наступним працевлаштуванням, а саме забезпеченням роботою самих здібних і тих хто успішно пройшов навчання. Також вони часто рекламують своє якоби “навчання” в Львовському своєму представництві. Це є банальна лохотрон-контора яка ніякої співпраці нікому не пропонує після “навчання”. При цьому вони беруть усіх. Рівень знань майбутнього претендента на роль веб-дизайнера їх не цікавить. Головне щоб людина заплатила кошти, а потім в ході навчання усіма способами цих учнів починають відсіювати. До речі про саме навчання. Його проводить людина, яка ніякого досвіду немає. Вчитель просто виписав готові відповіді на завдання з інтернету і їх доводить учням. Часто учні приходять більш обізнані за цього викладача. Головна проблема в тому, що обіцяна співпраця після закінчення курсів не відбувається ні в кого з мені відомих бувших курсантів. Ніхто не підійшов, хоча серед них були і достойні. Тобто головна їх фішта зірвати кошти з учнів, що виявили бажання навчатись. Пробував зателефонувати до них і спробувати договоритись про співпрацю в режимі фріланса. Тобто вони мені дають проекти, я їм виконання і вони оплат. Таке їх не цікавить. Хочуть, щоб я прийшов і навчався. Якщо я не бажаю навчатись, мотивуючи це тим, що я вже спеціаліст і просто шукаю співпраці, більше розмову не ведуть, обіцяють перетелефонувати і пропадають. Кого цікавить більше, пошукайте в неті відгуки про цю ТзОВ “WCGroup”. Профіль керівника https: //www. Facebook. Com/profile. Php? Id=100001589779975.