Tiens Group

Tiens Group

Tiens

279 07/26/2014 Львов

Доброго дня ! Хочу привернути увагу , усіх тих, хто хоч трошки чув або стикався з “компанією” TIENS. Це така собі злагоджена система набору працівників на посаду “помічник керівнику”,“секретар”,“офісний працівник”. Приходиш туди, тобі дають заповнити анкету,після якої на місці запрошують на співбесіду, дають зрозуміти, що ви підходите.Кажуть що зателефонують пізніше щоб уточнити усі нюанси. Потім дзвонять ,кажуть прийти на таку-то годину для початку стажування ,яке має продовжуватись 4 дні. Ти приходиш, платиш 60 грн , як завдаток за літературу з якої ти маєш все вчити, потім на протязі 4-ьох днів проходить"стажування" в офісі голому , без нічого, всього лиш столи, та декілька папок. Приймають абсолютно всіх.Після цього всього, пропонують придбати товари компанії. А за всі ці дні ніхто не повідомляє нічого на рахунок вакансії, і саме яку роботу потрібно робити, “працівники компанії” мяко відходять від запитань . Прошу усіх, хто не готовий викидати свій час та які-неякі гроші на вітер, не йти туди на “співбесіди”. TIENS - Львів. вул. ТЕсленка 4. Вивіска над “офісом” - Країна Мрій.