Tiens

Тернополь  | Tiens Group

Позвонили запросили на роботу на замісника керівника віділу. Назначили співбесіду до Чепан Олександра Володимировича. Прийшов заповнив анкету. Виявилось шо мене прийняв на співбесіду не Олександр Володимирович а Павло Михайлович так як Чепан О. В взагалі неіснує в їхні структурі. Це зроблено для того шоб не було придлогу подати заяву в міліцію. Я ж не буду подавати заяву на ту людину якої неіснує. "Чудом"до мене презвонили о 20-50 і сказали що я пройшов співбесіду і взавтра навчання. Дали книжку захотіли 100гр залог. Дав 50гр бо більше на щастя не мав. На четвертий день попросили грошей 300$. [censored] страшний. Це на Бандери 63 (3 поверх) в стікляшці на перехресті вул Слівенська.

Tiens

Адрес: Украина Тернополь