Поминчук Владимир Васильевич

Чернигов  |

Шановні мешканці нашого міста! Хочу повідомити Вас про шахрая, який живе в нашому місті і який зухвало кидає людей на гроші. Данна особа займається "посередництвом у працевлаштуванні за кордоном", але ніякої роботи не надає. Бере гроші, робить липові документи, а далі крутіться як хочете. Повертати гроші не збирається і нахабно посилає куди подалі. Ця паскуда ще й вкрала гроші у жінки, яка приїхала до нього з Вінниці повертати свої гроші. Звуть ПОМИНЧУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ, 1982 р. Н. Живе навпроти Єпіцентру. Ось фото цього покидька. Будьте уважні! Не раджу нікому мати з ним справ, це справжня мерзота, яка наживається на людях, яких ситуація в країні змушує шукати роботу на чужині! Це його три робочих номера:
+48 574 111 832
+38 099 252 44 18
+38 063 675 42 18
Номер картки Приватбанку-5168 7427 1796 1118 Поминчук В. В.
Зробимо покидька відомим!

Документы