Ул. Красноармейская 47

Киев  |

Пропонують ескорт під нормальними вакансіями,я подзвонила на вакансію Адміністратор в сімейний салон краси, графік 2/2 з/п 14000. Про те що це ескорт , а не салон краси,повідомляють лише на співбесіді. Самі "менеджери" запевняють що це не агенція , а прямий роботодавець, тобто салон краси. Номерів в них багато адреса м. Олімпійська вул. Червоноармійська 47, 1 під'їзд, 2 пов. 1 офіс. Будьте обережні. Я пережила великий стрес після такої "співбесіди" і сказала що поскаржусь на них, так як вони по телефону мали попередити про таке, бо питали чи маю досвід на адміністративній посаді(не розумію навіщо це їм, напевно щоб не викликати підозри). На мої слова про скрагу відповіли - девушка, знаете сколько я таких как вы
видела?Оголошенняя їхнє я знайшла на сайті олх.

Ул. Красноармейская 47

Адрес: Украина Киев

Настя 2019-11-27 21:38:32
Полностью поддерживаем ваш отзыв Есть такой сервис, где можно разместить негативный отзыв на всех сайтах в интернете в один клик. Пoищите. Что-то вроде мегаблэклист. Это действенная мера