Социальная сеть трудовой взаимопомощи
Значительную часть жизни нам приходится отдавать работе. Наше время спрессовывается в обезличенные денежные знаки, которых постоянно не хватает для осуществления наших желаний и потребностей. Antijob - это не только черный список работодателей и отзывы о работодателях, но и место для координации сил в классовой борьбе. Манифест


Альфа банк

Отзыв написал

Львов  |

Всім доброго дня! хочу розповісти вам про Альфа-банк. Працювала там менеджером по роботі з фізичними особами. При влаштуванні суть роботи гарно змальовували. Обіцяли 3 місяці випробувального терміну, протягом якого плани ставити не будуть. Також обіцяли навчання, що дадуть наставника.
Результат : навчання замість обіцяних 3х місяців було лише 2 тижні. Далі суть така : тебе садять саму на відділення і ти починаєш розбиратися з нервовими клієнтами кожний день. Но це ще нічого.
Далі починається крутіше кіно. Керівник відділення починає тобі погрожувати звільненням ( у випробувальний термін). Якщо ти вивляєш свою незгоду зі звільненням, то тобі погрожують звільнити по статті. Обіцяяні бонуси за виконану роботу так і не виплатили. А ще в Альфа банку є шалені штрафи. І змушують впарювати в обовязкову порядку страховку, від якої клієнт має право відмовитися.
Директор конфліктна людина, яка не розуміє, що за погрози може бути стаття.
Адреса відділення : вулиця Політехнічна 2

Альфа банк

Адрес: Украина Львов

Неизвестен
+1 +1 -1
Вы тоже можете добавить отзыв в чёрный список работодателей

Как помочь сайту

Комментарии


Добавить комментарий Подписаться на новые комментарииДобавить информацию в черный список