Буковина Трек

Львов  |

1)Зарплата розділена на три частини, так як більша частина з неї "в конвертику".
2)Через 2 місяці починають не видавати частину зарплати-1600-1900 грн. і т.д. Після прохання віддати всі зароблені гроші відкривають блокнотик в якому записано, что всі гроші тобі віддали і починають наїжджати, ображати і робити винним. Грошей не дочекаєтесь.
3)"Забувають" про зарплату. Тобто її просто не видають, а знайти когось з керівництва що б сказати про це майже не реально-завжди в розїзді. Та й результату не дать-відмахнуться і накричать ще в добавок.
4)Поломана техніка. Вона настільки в поганому стані, что розвалюється на ходу І якщо щось зломалось-винен ти.
5)Будьте готові працювати за всіх. На вас зкинуть всю роботу в не залежності від посади.
Заказ компанія ця пропонує зп від 9 тис(отримаєте 7 в кращому випадку), але людей знайти не можуть, майже всі звільняються.

Буковина Трек

Адрес: Украина Львов