ООО ГРАНД-ПЕТРОЛ

Киев  |

Мова йде про те, що дійсний директор Синявський К.Є. повністю втратив довіру колективу та створив неприйнятний психологічний клімат в колективі ТОВ «Гранд-Петрол».
Замість команди однодумців – він створив «касту недоторканих» у кількості 5 людей – себе, головного бухгалтера Євтушенко Н.П., начальника відділу кадрів – Данильченко Н.С., начальника юридичного відділу – Макаренко І.Ю., заступника директора Чаєва А.О.
Раніше до цієї «касти» належав ще тесть Синявського К.Є. – звільнений головний інженер Оніщак М.І., якого Служба Безпеки Корпорації викрила на гарячому, а саме – на крадіжці 60л палива, які він безоплатно залив у джип Синявського К.Є.
Під прикриттям Синявського К.Є. – він сам та його «каста» має особливі умови роботи відмінні від усіх інших членів трудового колективу, а саме – надхмарні зарплати (значно більші, чим навіть зарплати відповідних фахівців Корпорації), вільний графік відвідування роботи, в т.ч. можливість приходити та уходити з роботи будь-коли за власним бажанням та потребами, безлімітне право користування службовим авто та телефоном, можливість в робочий час без оформлення відпустки дозволяти собі розваги на свій смак та розсуд тощо.
«Каста» Синявського повністю захищає себе та свою непрофесійність шляхом створення фальшивих документів та наказів, натомість їх обов’язки розподіляються на інших працівників через «доручення» директора.
Наприклад юрист Макаренко хизується тим, що її брат - особистий друг Синявського, вона демонстративно звертається до Директора виключно на «ти», а до всіх інших колег (крім «касти») - виключно у презирливо-хамському тоні.
Юрист Макаренко дозволяє собі викликати службове авто на станцію метро «Героїв Дніпра», щоб після басейну (біля 11.00 ранку!!!) поїхати в Корпорацію (думка проїхати кілька зупинок на метро їй навіть не приходить в голову), а в цей час це авто та його водій конче необхідні для вирішення дійсно потрібних для роботи питань.
Також вона має право ходити на роботу за вільним графіком та в спортивному одязі, вона ніколи не записувалася у журналі відсутності на робочому місці, проте щоденно відвідує басейн та спа, і все це у робочий час.

Документы

Шановні2.docx (20 Кб)