258 03/19/2019 Херсон

Какой то ссаный попугай разместил вакансию про работу во Франции. Текст объявления прилагаю. У Франції на підприємство потрібні чоловіки. Підприємство займається ремонтом, продажем, утилізацією побутової техніки б/у. (Пральні машини, холодильники, електроплити, посудомийні машини, телевізори). Пропонуються наступні вакансії: - Експедитори. Робота полягає у розвезенні побутової техніки по домівках покупців. Вивіз старої побутової техніки на склад. Робота виконується у складі екіпажу з трьох чоловік. Екіпаж забезпечений автомобілем з підйомником, а також електронними візками для підняття важких предметів. - Монтери побутової техніки. Установка, монтаж нової побутової техніки в будинках покупців. Демонтаж старої побутової техніки. Первинна розбирання побутової техніки у виробничому центрі. Зарплата: 2000 - 2800 євро/місяць. Нараховується наступним чином: Понеділок - п’ятниця 10 євро/год нетто. Субота - неділя 14 євро/год нетто. Є премії та аванси. Виплата зарплати без затримок з 25 по 30 число кожного місяця, на банківський рахунок. Графік роботи: 5 днів в тиждень, 10 годин в день. Вихідні за графіком. Робота у вихідні за бажанням. Проживання: Робочі Проживають у власному готелі підприємства. Номери 2, 4, 6 осіб. В кождом номері є туалет і душ, меблі ліжку. В готелі на кожному поверсі їсть кухня і їдальня, також є вся необхідна побутова техніка. Проїзд на роботу за рахунок роботодавця. Живлення комплексний обід + бутерброди. Оформлення: У підприємства є законна можливість працевлаштувати не громадян ЄС. Грошові збори за працевлаштування відсутні. За більш детальною інформацією звертайтеся: E-Mail: eco.systemes@yahoo.com, Tel/Viber/WhatsApp: +48511658164. Не ведитесь на этот лохотрон, не знаю чем он руководствуется и на что рассчитывает. В вайбере всегда скидывает, перезванивает, потом ездит по ушам, грамотно всё рассказывает, говорит что на электронку отправит адрес своего сайта (который на самом деле не существует) и подтверждение о регистрации вакансии. Обещает 15 евро в час, хотя на сайте где он разместил объявление указано 10 евро, после того как я сказал что у меня опыта ремонта электроники более двадцати лет, он чуть сознание не потерял (наигранно) и сказал что я якобы для его компании на вес золота, в итоге мне и моему другу пришел отказ в трудоустройстве, без оснований о объяснений. У нас с документами полный порядок, ни депортов ни штрафов нет. Будьте бдительны, не верьте этому лохотронщику! Всем удачного поиска достойной работы!