342 12/25/2013 Киев

Свого часу на телеканалі ICTV у рекламному відділі працював такий собі Орест Гаранджа, про якого весь ринок ще й досі згадує із соромом і огидою. Він методично працював з клієнтами, пропонуючи участь у новинних телесюжетах за винагороду до власної кишені.Коли за відкати керівництво каналу нарешті виперло Ореста з посади, він щедро полив брудом своїх працедавців, розповів про свою керівницю, “від якої кепсько пахне”, про дурнів-колег. Здавалося б, після звільнення у цій ганебній історії можна було поставити крапку. Але залишаючи ICTV,Орест Гаранджа прихопив базу даних клієнтів, з якою нині поневіряється з телеканалу на телеканал у пошуках людей, яких ще можна обдурити. Нині ця мерзенна особа продовжує свою карєру на телеканалі ZIK. На дозвіллі, користуючись запозиченою базою даних,вона отруює життя публічних людей, політиків, діячів культури, журналістів… Технологія така. Орест записує на диктофон очні та телефонні розмови, провокує на емоційні висловлювання, збирає інформацію з відкритих джерел (зокрема під вигдананими іменами у соцмережах), фабрикує на свою жертву досьє з бруду та негативу. Потім шукає зустрічі на вулиці без свідків, телефонує з різних номерів і починає шантажувати компроментуючими, на його думку, фактами, натякаючи на фінансове відшкодування його “долідницькоі” праці. Не отримавши бажаного, тероризує членів родин, близьких, колег обраноі жертви, пише звернення до силових органів, податковоі, інших структур з проханням перевірити наведені ним факти. Людей починають викликати на допити, запрошують давати пояснення, влаштовують перевірки, забираючи час і псуючи нерви, роблячи життя будь-якоі нормальної людини нестерпною.Нині,приміром, від його доносів до правоохоронних органів потерпають кілька активістів Євромайдану.Тому якщо на вашому життєвому чи професійному шляху трапиться Орест Гаранджа, будьте пильні - цей негідник може попити з вас чимало крові.